СГ «ТАС» убивает своего клиента

22.02.2014  
Страховая группа «ТАС» искусственно затягивает решение вопроса об оплате транспортировки своего клиента из Греции на Украину для лечения после инсульта…
 
С такой жалобой в АСУ обратилось Министерство иностранных дел Украины. Ниже приведен текст жалобы:

«05 » лютого2014 р. №71/ОР/18-500-183    
АТ «Страхова група «ТАС»
 
Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація страхувальників України»
 
Національна комісія,
що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг
 
Щодо покриття витрат  на транспортування
 в Україну гр. І.О.Єременка
   
 
За інформацією Генерального консульства України в Салоніках, у реанімаційному відділенні лікарні м. Салоніки (Греція) «Папагеоргіу» перебуває громадянин України Єременко Іван Олексійович, 1949 р. н., доставлений до вказаного лікувального закладу 03.01.2014 р. з діагнозом «інсульт з внутрішньомозковою гематомою».
Незважаючи на вжиті грецькими лікарями реанімаційні заходи та здійснення трепанації черепа хворого, його стан залишається важким. З метою продовження лікування в Україні рідними І.О.Єременка було отримано дозвіл на прийняття хворого до лікувального закладу за місцем реєстрації в Україні (Донецька обл., Великоновосілківський р-н, смт. Велика Новосілка).
Водночас, на даний момент залишається невирішеним питання покриття страховою групою «ТАС» витрат на транспортування І.О.Єременка в Україну, як це передбачено умовами страхового договору № ТА38/27-057551. При цьому, враховуючи стан хворого, його перевезення в Україну можливе лише спеціальним літаком, оснащеним необхідним медичним обладнанням.   
Агент страхової групи «ТАС», офіс якого знаходиться на території Німеччини, відмовляється від оплати відповідних послуг, посилаючись на відсутність згоди з центрального офісу страхової компанії в Україні.
З огляду на вищевикладене, просимо вжити заходів з метою забезпечення у якомога стисліші терміни виконання страховою компанією зобов'язань, передбачених згаданим договоромстрахування, та за результатами інформувати Департамент консульської служби МЗС України.
 
Заступник Директора
Департаменту консульської служби                          /підпис/                        В.В.Вахрушев